KONST / Litografier / Litografier 9758126
nr 975 8126
Litografier
2 st, Stockholm, signerad, motivet: 22x17
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:47:10
22/8 17:30:39
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv